АВТО З США В КРЕДИТ

НАЙПРОСТІШИЙ СПОСІБ ПРИДБАТИ АВТО

на будь-якому аукціоні США

 • без витрат на нотаріуса та оформлення застави
 • без початкового внеску та страхування КАСКО
 • без обмеження пробігу та року виробництва
Скільки це коштує?
Яка потрібна сума
грн
Обери строк
2
років
Результат розрахунку
Щомісячний платіж:
0 грн
Переплата:
0 грн
Загальна вартість кредиту:
0 грн
Приклади платежу по кредиту на популярні авто з США
Ford Fusion, 2015
2.0, бензин
105 000 км
6 498 грн/міс
Volkswagen Passat, 2015
1.8, бензин
51 000 км
6 904 грн/міс
Hyundai Sonata, 2016
2.0, газ/бен
115 000 км
7 525 грн/міс
Як це працює?
 1. Заповни заявку на сайті і протягом години отримай пропозицію щодо суми кредиту. Тобі непотрібно нікуди ходити. Все онлайн!
 2. Обирай будь-яку компанію, яка привезе тобі тачку з-за кордону. Візьми у них розрахунок вартості авто "на номерах" в Україні та приходь за грошима
 3. Підпиши договір і отримай гроші на свою картку
Які умови кредиту?
 • Автомобіль належить тобі. Навідміну від лізингу, техпаспорт одразу оформлюється на тебе і ти можеш розпоряджатись ним як завгодно
 • Немає витрат на страхування КАСКО, нотаріуса чи оформлення застави автомобіля. Іноді, компанія може попросити забезпечення, але ми точно домовимось
 • На перші 2 місяці - поки автомобіль пливе океаном - процентна ставка всього 0,01% річних. Було б нечесно брати з тебе відсотки за кредитом, коли ти ще авто не бачив :)
 • Ти отримаєш не всю суму кредиту одразу, а частинами - витрати на обслуговування кредиту будуть значно менше!
 • Гроші отримаєш на свою банківську карту
Заповни, щоб отримати консультацію
Вкажи своє ім'я Чекай, чекай, тут лише букви і лише кирилиця !
Вкажи номер телефону Перевірь правильність номера
Мені все подобається
РОЗРАХУВАТИ ПЛАТІЖ

Кредит на авто з США

 

Хочеш купити авто з США, але не вистачає грошей? Тоді візьми відсутню суму у нас в кредит. Покупка авто з США в розстрочку – це твій реальний шанс придбати власну машину прямо тут і зараз. Особливо, якщо автомобіль потрібен негайно, і немає бажання відкладати гроші ще кілька років.

Покупка авто з США в кредит: суть послуги

Як відбувається покупка авто з США в кредит в FastFinance? В чому полягає суть послуги? Наведемо простий приклад, як це все відбувається.

Отже, ти хочеш купити авто з США. І на руках у тебе є, умовно кажучи, 8000 доларів. Ти звертаєшся до компанії, яка займається підбором і викупом машин в Америці, і менеджер каже, що цієї суми вистачить, щоб купити Opel. Але такий варіант тебе не влаштовує, оскільки хочеться взяти, хороший Volkswagen. А він коштує уже 15000 доларів. І що робити?

У цьому випадку ти можеш звернутися до нас в FastFinance і взяти відсутню суму в кредит. А потім повернутися в ту ж компанію і купити авто з США в розстрочку, тобто з помісячною виплатою. При цьому, в загальну суму кредиту може входити ремонт авто, сертифікація, постановка на облік та ін.

Ми видаємо не всю суму відразу, а частинами. Це одна з наших переваг, за рахунок якої знижуються витрати на обслуговування кредиту. Тобі ж при спілкуванні з менеджером потрібно домовитися про покупку авто з США в розстрочку, щоб можна було розраховуватися за нього поступово, частинами.

Переваги покупки авто з США в кредит в FastFinance

У нашій компанії ти можеш купити авто з США в кредит на дуже вигідних умовах. Дивись сам:

 1. Будь-яка машина з США. Ми не висуваємо ніяких вимог до марки і моделі автомобіля. Купуй будь-який, який найбільше подобається.

 2. Без авансу. Ніяких початкових внесків платити не потрібно. Просто оформляєш кредит і отримуєш потрібну суму.

 3. Без КАСКО. Ми не вимагаємо оформляти страховку. А це мінус одна стаття витрат.

Також ти можеш купити авто з США в розстрочку на будь-яку суму – в межах від 75000 до 250000 гривень. Кредит оформляється на термін від 1 до 5 років. Підібрати оптимальну суму і період співпраці з Fast Finance ти можеш прямо на сайті, скориставшись онлайн-калькулятором.

До речі, прив'язки до валюти у нас немає. Всі платежі виплачуються в гривні, так що коливання курсу долара ніяк не впливає на суму заборгованості по кредиту.

Покупка авто з США в розстрочку в FastFinance: твої переваги

 1. Ми видаємо гроші в кредит. Машина залишається в твоїй власності і належить тільки тобі. Предметом позики виступають гроші, і їх же ти будеш поступово виплачувати.

 2. Перші 2 місяці, поки автомобіль пливе з США, процентна ставка складає всього 0,01% річних. Можеш порахувати сам, наскільки це вигідно.

 3. У нас немає КАСКО, витрат на нотаріуса.

 4. Гроші ми перераховуємо на банківську карту. Це зручно, оскільки позбавляє від необхідності приїжджати до нас в офіс. Отримав потрібну суму – і розрахувався з компанією, у якої купував машину.

Як купити авто з США в розстрочку в FastFinance?

Отже, тебе влаштовують умови, на яких можна придбати авто з США в кредит? Тоді справа залишилася за малим:

 • заповнюй онлайн-заявку на сайті та отримаєш пропозицію суми кредиту від нашої компанії;

 • вибирай будь-яку фірму, яка привезе тобі машину з США, і підписуй з нею договір;

 • покажи його нам – і отримаєш гроші на свою банківську карту.

Якщо у тебе залишилися питання – звертайся за допомогою до наших консультантів. Контакти для зв'язку з нами вказані на сайті. Ми проконсультуємо по будь-яких питаннях і допоможемо купити авто з США в розстрочку на вигідних умовах.